5 min.
voorbereidingstijd
30 min.
bereidingstijd
Makkelijk
4
Porties
Bereiding
- Bereid de aardappelpuree. Schil de aardappelen, snijd ze in kleine stukjes en breng ze in een pan met een klein laagje licht gezouten water aan de kook. Kook ze in ca. 20 minuten gaar. Verwarm in een ander pannetje de melk.
Verwarm de oven voor op 220°C (hetelucht 200°C, gas stand 5). Leg de diepvries Vissticks op een bakplaat met bakpapier en plaats in het midden van de oven. Laat gedurende 15 minuten bakken. Draai ze om na 10 minuten.
Doe de diepgevroren spinazie in een afgedekte magnetronschaal. Verwarm de spinazie op maximaal vermogen (750W) gedurende 9 minuten. Halverwege de bereidingstijd en voor het gebruik goed doorroeren.
- Als de aardappelen klaar zijn kunnen deze afgegoten worden en fijngestampt worden. Voeg vervolgens al roerend de melk en boter toe. Breng de puree eventueel op smaak met een snufje zout, peper en/of nootmuskaat.
- Snijd de citroen in partjes. Serveer de Vissticks en Spinazie à la crème met de aardappelpuree. Knijp wat citroensap uit boven de Vissticks voor een frisse smaak. Eet smakelijk!
Ingrediënten
iglo-product(en) voor dit recept
Ingrediëntenlijst
16 stuks
600 gram
Iglo Spinazie à la Crème 750gr
600 gram
kruimige aardappelen
100 ml
melk
20 gram
boter
1
citroen
1 tl
nootmuskaat
Zout en peper, naar smaak