
Spinazie Lasagne Met Gehakt
Spinazie lasagne met gehakt: een klassieker!
Deze spinazie lasagne met gehakt is precies het soort gerecht waar iedereen blij van wordt: stevig, smaakvol en heerlijk van de oven. Met maar 15 minuten voorbereiding heb je snel een maaltijd die de hele tafel tevreden stelt. Perfect voor een doordeweekse avond of als je vrienden of familie wilt verwennen!
Gebruik de kookmodus om je scherm actief te houden en je te focussen op de stappen.
Tik op de producten die u heeft
Voorraadkast
Lasagnebladen Blik Tomatenblokjes Gedroogde Oregano Olijfolie Zout Peper Peper
Serveertips
De Iglo Spinazie à la crème kan eventueel ook vervangen worden door Iglo Spinazie Boursin.
Check hierboven de receptvideo. Eet smakelijk!
Snijd de ui en knoflook fijn. Verhit de olie in een koekenpan en fruit de ui en knoflook aan. Voeg vervolgens het gehakt toe samen met de oregano en voeg eventueel wat peper en zout toe. Bak het gehakt gaar.
Voeg vervolgens de tomatenblokjes aan het geheel toe.
Doe de diepgevroren spinazie in een afgedekte magnetronschaal. Verwarm de spinazie op maximaal vermogen (750W) voor 10 minuten. Halverwege de bereidingstijd en voor het gebruik goed doorroeren en voeg hier de mascarpone aan toe.
Verwarm de oven voor op 200 °C en vul de ovenschaal met laagjes spinazie, gehaktsaus en de lasagnebladen.
Eindig met een laagje spinazie en bestrooi met de geraspte kaas.
Zet de ovenschaal in het midden van de oven. De lasagne is klaar na ongeveer 30 min. Eet smakelijk!
