Ingrediënten
8
volkoren medium tortilla's
2
avocado
100g
veldsla
100g
peen julliene
1
granaatappel
2
mango
4-5 stengels
koriander
1
citroen
1,5 el
tahin
Peper en zout, naar smaak
Bereiding
- Verwarm de oven voor op 220°C. Leg de vissticks op een met bakpapier beklede bakplaat. Zorg dat de vissticks elkaar niet raken. Bak in het midden van de oven gedurende 15 minuten.
- Snijd de avocado doormidden, schil, haal de pit eruit en snijd in grove blokjes. Snijd de mango van de pit, schil en snijd ook in blokjes. Halveer de granaatappel en klop de pitjes eruit. Pluk de bladeren van de korianderstengels.
- Rasp de citroen en pers een halve citroen uit. Voeg de tahin, geraspte citroenschil en het citroensap in een grote kom. Mix het met een staafmixer en breng het op smaak met zout.
- Verwarm de tortilla’s in een hete pan zonder boter ongeveer 1 minuut. Haal de vissticks uit de oven.
- Besmeer de tortilla’s met de avocado-sesamcrème. Leg de sla, peen julienne, granaatappelpitjes en vissticks erop. Top af met korianderblaadjes en serveer. Eet smakelijk!
Wat onze consumenten denken
Een recensie schrijven
Wees de eerste om uw mening te geven